Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahamy Alice Town (Bimini Islands)

Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Q: Kde sú Bahamy Alice Town (Bimini Islands)?
A: Bahamy Alice Town sa nachádza na ostrovoch Bimini, ktoré sú súčasťou Baham.

Q: Ako sa dostanem do Baham Alice Town?
A: Niekoľko leteckých spoločností letí do letiska v blízkom meste Miami a odtiaľ existuje trajektová služba do Alice Town.

Q: Koľko stojí pobyt v Baham Alice Town?
A: Cena ubytovania sa líši v závislosti od typu ubytovania a sezóny. Základné hotely začínajú od 100 USD za noc.

Q: Aké sú najlepšie pláže v Alice Town?
A: Bimini Beach, Radio Beach a Blister Beach sú niektoré z najlepších pláží v Alice Town.

Q: Aké sú najlepšie miesta na potápanie v Alice Town?
A: Sú tu niektoré z najlepších miest na potápanie na svete, vrátane Great Barrier Reef a The Lost City.

Q: Aké sú najlepšie miesta na stravovanie?
A: Naomi's Delight a Edith's Pizza sú niektoré z najlepších miest na stravovanie v Alice Town.

Q: Čo robiť v Alice Town?
A: Medzi populárne aktivity patrí potápanie, šnorchlovanie, rybolov, prechádzky, nákupy a samozrejme relaxácia na pláži.

Q: Aké je počasie v Alice Town?
A: Alice Town má subtropické podnebie s vysokou vlhkosťou a stabilnou teplotou okolo 30 °C počas celého roka.

Q: Aké sú miestne atrakcie?
A: Medzi miestne atrakcie patrí Bimini Road, Fountain of Youth, a Hemingwayův dom.


Dovolenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistou vodou a úchvatnými prírodnými scenériami. Jedným z miest, ktoré na Bahamách stojí za návštevu, je bývalý pirátsky prístav Alice Town na Bimini Islands.

Alice Town je malé rybárske mestečko a hlavné mesto ostrova Bimini, ktoré sa nachádza na severozápadnom konci Bahám. Je to ideálna destinácia pre tých, ktorí sa chcú vzdialiť od rušných a preplnených miest a zažiť autentický karibský životný štýl.

Pri príchode do Alice Town sa návštevníkom ponúka okamžitý dojem, že sa ocitli v inej ére. Toto mestečko si zachovalo svoje historické a tradičné korene, preto je skvelým miestom na prieskum kultúry Bahám. Prejdite sa úzkymi uličkami, kde môžete vidieť farebné domy a staré budovy, ktoré svedčia o bohatej histórii ostrova.

Centrum Alice Town je trhovisko, kde môžete ochutnať tradičné bahamské jedlá a zakúpiť si miestne rukodielky. Nezabudnite sa zastaviť v niektorom z miestnych reštaurácií, kde si môžete vychutnať čerstvé morské plody a miestne špeciality, ako sú guavové koláče.

Jednou z hlavných atrakcií Alice Town je Buried Treasure. Tento bar a reštaurácia je známa svojím pirátskym námorným dekorom a ponúka živú hudbu a nezabudnuteľnú atmosféru. Mnohí turisti sem prichádzajú na jedno z najznámejších miest v Alice Town - Fontánu mladosti. Podľa miestnych verí, že ak sa umyjete v tejto fontáne, budete mať večnú mladosť.

Pre tých, ktorí sa radi ponoria do prírody, Alice Town ponúka niekoľko pláží, kde si môžete užívať slnečné lúče a priezračnú vodu. Pláž Radio Beach je populárnym miestom pre pestrofarebné koraly a šnorchlovanie. Ak ste zvedaví na podvodný svet, môžete sa vydať na potápanie s miestnymi sprievodcami, ktorí vám ukážu úchvatné koralové útesy a zážitky s morským životom.

Okrem vodných športov a plážových aktivít, Alice Town je aj výborne miesto pre rybolov. Mesto je známe svojimi lovnými miestami pre tuniaky, marlíny a mnoho ďalších druhov rýb. Môžete si prenajať rybárske línie a vydať sa na dobrodružnú rybársku výpravu.

Dovolenka v Alice Town vám ponúkne autentický pohľad na bahamský životný štýl. S jeho históriou, kultúrou a krásnymi plážami, toto miesto určite nebudete chcieť vynechať. Nech už si vyberiete oddych na pláži, prieskum historickej časti mesta alebo dobrodružnú výpravu pod vodou, Alice Town vás určite očarí svojím exotickým a nezabudnuteľným prostredím.


Ubytovanie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú známe svojimi nádhernými plážami, turistickými atrakciami a vzrušujúcimi vodnými športami. Jedným z najväčších lákadiel na Bahamách sú Bimini Islands, ktoré sa skladajú z dvoch hlavných ostrovov - North Bimini a South Bimini.

Ak hľadáte ubytovanie na Bahamách, Alice Town na ostrove North Bimini môže byť skvelou voľbou. Tento malebný ostrovový prístav a rybárske mestečko ponúka množstvo možností na ubytovanie.

Najväčším a najluxusnejším hotelom v Alice Town je Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel sa nachádza na pláži a ponúka nádherný výhľad na more. Má vonkajší bazén, kasíno, reštaurácie a množstvo ďalších vybavení. Ak hľadáte skutočný luxusný zážitok na Bahamách, Hilton at Resorts World Bimini je tou správnou voľbou.

Pre tých, ktorí preferujú ubytovanie v súkromí, je súkromný dom alebo vila v Alice Town skvelou voľbou. Mnohé z týchto domov a vil ponúkajú nádherný výhľad na more a sú vybavené všetkými modernými zariadeniami, ktoré si viete predstaviť. Ak hľadáte ubytovanie, kde si môžete užívať súkromie a mimočasové aktivity so svojou rodinou alebo skupinou priateľov, súkromné domy a vily v Alice Town sú tou najlepšou možnosťou.

Ak hľadáte tiež cenovo dostupné varianty ubytovania na Bahamách, potom sa môžete rozhodnúť pre penzión alebo hotel v Alice Town. Väčšina z týchto ubytovacích zariadení ponúka základné služby a vybavenia, ktoré potrebujete na pohodlný pobyt na Bahamách.

Svoju dovolenku na Bahamách si môžete vychutnať v modernejších luxusných hoteloch, v súkromnom dome alebo vile alebo v niektorom z mnohých penziónov, ktoré sú k dispozícii v Alice Town. S toľkými možnosťami na výber je ľahké nájsť ten správny typ ubytovania, ktorý zodpovedá vašim potrebám a rozpočtu. Alice Town na Bimini Islands je tiež skvelou polohou pre objavovanie okolitého bahamského ostrovného sveta plného nádherných pláží, jaskýň a útesov. Ubytovanie v Alice Town môže byť skvelým východiskom pre vašu dovolenku na Bahamách.


Počasie Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy, konkrétne Alice Town v ostrove Bimini, sú známe svojou krásnou krajinou, bielymi plážami a modrými vodami. Ako ostrov nachádzajúci sa v Atlantickom oceáne, počasie v tomto regióne býva zväčša priaznivé a tropické.

Bimini leží v Karibikskom mori, čo znamená, že obyvatelia a návštevníci tohto ostrova môžu očakávať teplé počasie počas celého roka. Teplota sa pohybuje v rozmedzí od 24 °C počas zimy až po úctyhodných 32 °C v lete. Toto je jeden z dôvodov, prečo je Bimini populárnym miestom pre dovolenky a kúpele.

Počas teplých mesiacov, ktoré trvajú od mája do októbra, je teplota vzduchu príjemne horúca a dlhé dni sú ideálne na plážové aktivity. More je teplé a vďaka miernej slanosti poskytuje zlatistú príležitosť na potápanie a ďalšie vodné športy. Turisti sa môžu tešiť na slnečné počasie a mierny vietor, ktorý prispieva kochaniu sa nádherou pláží.

Zima, ktorá trvá od novembra do apríla, prináša miernu zmenu teploty, ale pre väčšinu ľudí stále ostáva teplá. Priemerne dosahuje teplota 24-26 °C s miernymi nočnými otrasy. Aj keď môže byť občas veterno, toto obdobie je stále považované za najlepšie na návštevu, pretože sa vyhnete príliš veľkému množstvu turistov a ubytovacie možnosti sú zvyčajne lacnejšie.

Ostrov Bimini nie je úplne imúnny voči orkánom v prirodzených katastrofách. Obdobie hurikánov na Bahamách sa obvykle koná od júna do novembra, s vrcholom aktivít v septembri. Väčšinou sa však hurikány vyhnú tejto oblasti alebo sa prenášajú mimo ostrova. Stále je však dôležité, aby turisti sledovali aktuálne správy a rady od vlády.

Vzhľadom na svoje príjemné a teplé podnebie je Alice Town na Bimini Island výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dovolenku za horúcimi teplotami a krásnymi plážami. Bez ohľadu na ročné obdobie sa návštevníci môžu tešiť na jedinečnú atmosféru, slnečné dni a vzácne zážitky v súlade s tropickým počasím Bahám.


Letenka Bahamy Alice Town (Bimini Islands)


Bahamy sú jedným z najkrajších ostrovných rájov sveta. Krištáľovo čisté vody, biely piesok a tropické rastlinstvo ponúkajú dokonalú atmosféru pre dovolenku vašich snov. Ak sa chystáte navštíviť Bahamy a chcete sa vzdialiť od rušných miest a turistických miest, Bimini Islands sú ideálnym miestom na vychutnanie si pokojnej dovolenky v jednom z najmalebnejších ostrovných rájov.

Bimini Islands sa nachádzajú len pár kilometrov západne od Miami v Atlantickom oceáne a sú tvorené dvojicou ostrovov – Južný Bimini Island a Severný Bimini Island. Severný ostrov je väčší a je domovom mestečka Alice Town, ktoré je hlavným centrom ostrova.

Letenky do Bimini sú k dispozícii z mesta Miami a trvajú asi 45 minút. Po prílete sa môžete ubytovať v jednom z mnohých rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú dokonalú atmosféru pre vašu dovolenku.

Bimini je známe svojou rybárskou a vodnou turistikou, s čím sú spojené aj mnohé legény. Môžete sa vybrať na rybolov, preplávanie s delfínmi alebo šnorchlovanie a potápanie v krásnych koralových útesoch. Ostrov je tiež známy svojimi plážami, kde môžete relaxovať a vychutnať si pohľad na krištáľovo čisté vody a biely piesok.

Návšteva Alice Town je nevyhnutná, pretože je domovom mnohých miestnych obchodov, reštaurácií a barov. Naše odporúčanie? Vyskúšajte čerstvé morské plody, ktoré sú priamo pripravované z miestneho uloveného úlovku a doprajte si klasický koktail Bahama Mama, ktorý je charakteristický pre ostrovy.

Bimini Islands nie sú príliš veľké, čo znamená, že môžete preskúmať väčšinu ostrova za pár dní. Ak hľadáte dovolenku v tropickej a pokojnej atmosfére, Bimini Islands sú pre vás tou správnou voľbou. Predtým než si kúpite letenky, alebo si zakúpite zájezd, skúste si zistiť, kedy je najlepší čas návštevy a prelet inde. Pretože môže byť dosť teplo, skúste si zistiť, kedy je sezóna hurikánov a byť pripravení na akékoľvek predpovedané nečakané počasie. Súčasne však môžete zažiť pokoj a krásu ostrova a tešiť sa na nádhernú dovolenku.


Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky