Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahamy Bimini Islands

Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Bimini Islands


Otázky:

1. Kde sa nachádzajú Bahamy Bimini Islands?
2. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Bimini Islands?
3. Potrebujem vízum na cestu na Bahamy Bimini Islands?
4. Kedy je najlepšie obdobie na návštevu Baham Bimini Islands?
5. Aké sú najlepšie miesta na navštívenie na Bahamy Bimini Islands?
6. Aké je miestne jedlo a nápoje na Bahamy Bimini Islands?
7. Ako sa tam dostanem?

Odpovede:

1. Bahamy Bimini Islands sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, na západnej strane Bahamských ostrovov.
2. Na Bahamách Bimini Islands sa dajú robiť rôzne aktivity, ako napríklad potápanie, rybolov, plachtenie, pozorovanie delfínov a šnorchlovanie.
3. Spojené štáty americké a Kanaďania sú oslobodení od potreby víz na cestu na Bahamy Bimini Islands. Pre ostatné krajiny sa odporúča overiť si aktuálne požiadavky na vízumové stránke Bahamských ostrovov.
4. Najlepšie obdobie na návštevu Bahamy Bimini Islands je medzi decembrom a aprílom, keď je počasie suché a slnečné.
5. Najlepšie miesta na návštevu na Bahamy Bimini Islands sú napríklad Súfacký prístav, niekoľko miest na plávanie a šnorchlovanie, Stará Bimini, múzeum Hemingwaya a Stone Fenced Road.
6. Miesticke jedlo a nápoje na Bahemy Bimini Islands zahŕňajú špecialitu ako je conch salad, smažený ryby a voňavý rum.
7. Na Bahamy Bimini Islands sa môže dostať lietadlom z rôznych miest a malými lodami z mnohých miest na Bahamských ostrovoch.


Počasie Bahamy Bimini Islands


Bahamy Bimini Islands ležia v Karibiku a sú známe svojou krásnou plážou a jasnou modrou vodou. Táto skupina ostrovov je obklopená korálovými útesmi a je ideálnym miestom pre dovolenku, najmä pre milovníkov vodných športov.

Počasie na Bahamách Bimini Islands je tropické, s teplým a vlhkým podnebím počas celého roka. Teploty sa pohybujú od 25 °C do 30 °C, čo znamená, že vždy panuje príjemné letné počasie. Najteplejšie mesiace sú júl a august, kedy sa teploty môžu vyšplhať až na 35 °C. Od septembra do decembra je obdobie hurikánov, kedy je potrebné byť ostražitý a sledovať predpovede počasia.

Počas celého roka na Bahamách Bimini Islands vyhliadate slnečné a teplé dni. Obloha je väčšinou bez mrakov a slnko svieti takmer každý deň. Občas sa môžu vyskytnúť príležitostné prehánky, ktoré zvyčajne netrvajú dlho a poskytujú osvieženie od teplého počasia.

Vodná teplota je presne to, čo očakávate z Karibiku - teplo a pohodlné na kúpanie. Počas celého roka je teplota vody približne 26 °C až 28 °C. To ponúka ideálne podmienky na potápanie sa, šnorchlovanie a iné vodné aktivity.

Ak chcete navštíviť Bahamy Bimini Islands, odporúča sa plánovať svoju cestu v nízkej sezóne, ktorá sa koná od apríla do novembra. V tomto období sú ceny ubytovania a leteniek nižšie a pláže sú menej preplnené turistami. Avšak, ako som už spomenul, treba si dávať pozor na hurikány v období septembra a decembra.

V každom prípade, nech sa rozhodnete navštíviť Bahamy Bimini Islands kedykoľvek, môžete sa tešiť na nádherné počasie a nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších kútov Karibiku.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami a azúrovým morom. Jedným z najkrajších miest, ktoré Bahamy ponúkajú, sú Bimini Islands. Tieto ostrovy sa nachádzajú v Atlantickom oceáne a sú skvelou destináciou pre dovolenku.

Bimini Islands sú skladané z troch hlavných ostrovov - Severný, Južný a Väčší Isaac. Každý z nich má svoje vlastné čaro a unikátnosť. Práve preto sa Bimini Islands stali tak obľúbenými medzi turistami z celého sveta.

Cesta na Bimini Islands sa dá najlepšie uskutočniť letením. Mnohé letecké spoločnosti ponúkajú priame lety z rôznych častí sveta do hlavného mesta Bahám - Nassau. Po prílete do Nassau stačí cestujúcim si kúpiť vnútroštátny let resp. rýchloblížiaci sa katamarán, aby sa dostali na Bimini Islands. Letenka na Bimini Islands je dostupná za rozumnú cenu a môže byť zakúpená online alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.

Po prílete na Bimini Islands budú turisti ohromení jemným pieskom a jasnou modrou farbou oceánu. Pláže na týchto ostrovoch sú jednoducho nefalšovateľné a ponúkajú ideálne miesto na relaxáciu a oddych. Mnohé zátočiny a zalievy ponúkajú vynikajúce potápanie a šnorchlovanie, kde môžete obdivovať podmorský svet a možno dokonca stretnúť delfíny alebo žraloky.

Bimini Islands sú tiež známe svojou bohatou históriou. Ernest Hemingway, americký spisovateľ a dobrodruh, často navštevoval tieto ostrovy a inšpiroval sa ich krásou. V dedine Alice Town na Južnom ostrove môžete navštíviť Hemingwayho terasu, ktorá ponúka nádherný výhľad na more a slúži ako pamätník tomuto slávnemu spisovateľovi.

Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, môžete navštíviť múzeum Bimini, kde sa môžete dozvedieť viac o histórii, kultúre a prírode tohto miesta. Turistické trasy na Bimini Islands vás zavedú aj k miestnym rybárskym dedinám, kde budete mať možnosť ochutnať čerstvé miestne jedlá.

Každoročne sa na Bimini Islands koná veľké množstvo festiválov, ktoré oslavujú miestnu kultúru a tradície. Zahrňujú rôzne hudobné, tanečné a umelecké vystúpenia. Festival Bočný veter, ktorý sa koná v júni, je jedným z najobľúbenejších podujatí, ktoré privádza mnoho návštevníkov z celej krajiny.

Bimini Islands sú skutočným rajom pre milovníkov slnka, mora a dobrodružstva. Nech už plánujete romantickú dovolenku pre dvoch alebo rodinný výlet, tento odľahlý kúsok raja vás neopustí sklamaných. Ak sa rozhodnete kúpiť letenku na Bimini Islands, pripravte sa na jedinečné zážitky a nádherné spomienky.


Dovolenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy - Bimini Islands: Rajský ostrov pre dokonalú dovolenku

Bahamy, karibský raj zložený z viac ako 700 ostrovov a ostrovčekov, je známy svojou bielou koralovou plážou, tyrkysovým morom a nekonečným slnkom. Medzi týmito ostrovmi sa nachádza aj súostrovie Bimini Islands, kde nájdete nádhernú prírodu, vzrušujúce podmorské dobrodružstvá a bohatú kultúrnu históriu.

Bimini Islands sú najzápadnejším bodom Baham, rozkladajú sa len asi 80 kilometrov východne od Miami. Ich malá veľkosť im dodáva intímnu atmosféru a pokojnú atmosféru, čo ju robí ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu.

Jedným z najväčších lákadiel Bimini je ich plážová scéna. Pláže tu sú priam idylické - biely piesok, teplé vody a pokojná atmosféra.
Južná pláž, tiež známa ako Pláž Hilton, je jednou z najznámejších na ostrove. Ponúka úchvatné výhľady na tyrkysové more a je obľúbenou destináciou pre opaľovanie, plávanie a šnorchlovanie.

Pre tých, ktorí sa zaujímajú o podmorskú faunu a flóru, Bimini má mnoho prekvapení. Ostrovy sú obklopené najväčším koralovým útesom v západnom Atlantiku, nazývaným "Muránsky útes". Šnorchlovanie alebo potápanie v tomto úžasnom prostredí vám umožní objaviť rôzne druhy rýb, korálov a morských živočíchov. Okrem toho je tu aj možnosť stretnúť sa s delfínmi a žralokmi, čo je skutočne vzrušujúce dobrodružstvo.

Ak ste vnímaví k histórii a kultúre, nevynechajte návštevu Sťaženého delfína Ernesta Hemingwaya. Tento autentický bar bol obľúbeným miestom slávneho spisovateľa, ktorý strávil na Bimini niekoľko rokov. Môžete tu ochutnať miestne špeciality a vypočuť si príbehy a legendy spojené s Hemingwayom.

Ďalšou atrakciou Bimini je pieskový ostrov v tvare srdca, známy ako Ostrov srdca alebo Ostrov Podvodná cesta. Tento ostrov je miestom, kde sa nachádza socha Neptúna a je vhodný pre romantické prechádzky a úchvatné fotografií.

Bimini ponúka aj rôzne možnosti ubytovania, od luxusných rezortov po rodinné prevádzky a apartmány. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete stráviť svoj čas na Bimini, budete vychutnávať pravú atmosféru Bahám, teplo miestnych obyvateľov a dokonalú prírodnú krásu

Ak túžite po dokonalej dovolenke, kde budete môcť uniknúť každodennému stresu a relaxovať v bezpečí západu so slnka, potom návšteva Bimini Islands na Bahamách je pre vás tou správnou voľbou. Vzájomným spájaním prírody, histórie a pohostinnosti miestnych obyvateľov ponúka Bimini všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný a relaxačný pobyt.


Ubytovanie Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands sú súostrovím na západnom konci Bahám. Sú to pôle Miami, takže sem prichádza veľa turistov na krátke víkendové getaways alebo na dlhšie dovolenky. Bimini je známe svojimi turistickými atrakciami a aktivitami, ako napríklad potápanie, rybolov a surfovanie. Ak sa plánujete navštíviť Bimini, musíte si zvoliť vhodné ubytovanie. V tomto článku vám poskytnem prehľad o ubytovaní na Bimini Islands.

Hilton at Resorts World Bimini:

Ak chcete zažiť luxusné ubytovanie, navštívte Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel ponúka plytka bazény, vynikajúce reštaurácie a bazénový bar. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na oceán. Hotel sa nachádza v živom prostredí, kde môžete nájsť rôzne športové aktivity, reštaurácie a bary.

Bimini Big Game Club Resort & Marina:

Bimini Big Game Club Resort & Marina vám poskytne typické bahamské ubytovanie. Súčasťou hotela je vlastný prístav pre jachty. Okrem toho má hotel aj vlastné potápačské centrum, bar a reštauráciu. Hotel je v ideálnej polohe, pretože sa nachádza na južnom konci ostrova Bimini, kde si môžete vychutnať každý moment slnka nad oceánom.

Tropicana Motel:

Tropicana Motel je skvelou voľbou, ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie. Motel sa nachádza v centre mesta a má priestranné izby a apartmány s kuchyňou. Hotel poskytuje bezplatné parkovanie vo svojej garáži, kde si môžete bezpečne zaparkovať svoje vozidlo.

Bimini Sands Resort & Marina:

Bimini Sands Resort & Marina ponúka veľmi pohodlné ubytovanie. Nachádza sa na západnej strane ostrova a je obklopený nádhernou plážou. Hotel ma k dispozícii vlastný prístav pre jachty a ponúka rôzne vodné športy, vrátane potápania. Okrem toho si tu môžete vychutnať bar s výhľadom na oceán.

Bimini Bay Resort and Marina:

Bimini Bay Resort and Marina je ďalším luxusným hotelom na Bimini. Hotel ponúka vynikajúce ubytovanie vo vile alebo v apartmáne. Má tiež vlastnú pláž, plytkú lagúnu, bazény a veľa reštaurácií. Tento hotel je vynikajúcou voľbou pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú pohodlné a luxusné ubytovanie.

V Bimini nájdete mnoho možností ubytovania, ktoré sú určené pre rôzne cestovateľov. Bimini ponúka luxusné hotely ako aj cenovo dostupné ubytovania. Bez ohľadu na vaše preference, tu určite nájdete ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a predstavám. Ak chcete vychutnať každú chvíľu svojho pobytu na tomto špeciálnom mieste, vyberte si vhodné ubytovanie.


Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky