Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Bahrajn Awali Golf Club

Dovolenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je exotický ostrovný štát ležiaci v Perskom zálive. Svojou bohatou históriou, moderným mestským životom a luxusnými reštauráciami a obchodmi, Bahrajn je populárnou dovolenkovou destináciou. Pre milovníkov golfových zápasov je Bahrajn výnimočným miestom, pretože ponúka niekoľko svetoznámych golfových ihrísk. Jedným z nich je aj slávny Awali Golf Club.

Awali Golf Club je prestížne golfové ihrisko nachádzajúce sa v Bahrajne, v obci Awali. Club ponúka luxusné vybavenie pre golfistov všetkých úrovní. Golfisti majú možnosť vychutnať si 18-jamkové ihrisko so spoľahlivým kvalitným trávnatým povrchom a očarujúcim okolím, ktoré sa rozkladá na ploche viac ako 70 hektárov.

Jednou z príťažlivostí Awali Golf Clubu je jeho nádherná lokalita v kombinácii s pokojnou atmosférou a imponujúcou architektúrou klubových zariadení. Okrem toho, že poskytuje perfektné podmienky pre hranie golfu, klub tiež hostí rôzne turnaje a podujatia pre profesionálnych aj amatérskych golfových nadšencov.

Okrem atraktívneho ihriska ponúka klub aj širokú škálu ďalších zariadení, ako sú golfové obchody, tréningový areál, kde si môžu golfisti vylepšovať svoje schopnosti s využitím najnovších technológií a tréningových programov. Club má tiež relaxačné zariadenia vrátane reštaurácie, kaviarne a wellness centra, kde si golfisti môžu oddýchnuť a zregenerovať po náročnom dni na ihrisku.

V neposlednom rade, Awali Golf Club zamestnáva kvalifikovaný personál, ktorý je pripravený pomôcť golfistom s akýmkoľvek dotazom alebo doteraz. Tí, ktorí nemajú dostatok skúseností s golfom, majú možnosť sa zúčastniť lekcií a tréningových programov, ktoré im ponúkajú odborníci.

Ak plánujete dovolenku na Bahrajne a máte radi golf, Awali Golf Club je miestom, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Na tomto kúzelnom golfovom ihrisku si môžete užívať krásne prostredie, luxusné zariadenia a relaxačnú atmosféru. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený golfový hráč, Awali Golf Club vám ponúka všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný golfový zážitok na Bahrajne.


Letenka Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je malá krajina v Perzskom zálive, ktorá ponúka množstvo atrakcií pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Awali Golf Club, ktorý ponúka nádherné ihriská a pôsobivé výhľady na okolitú krajinu.

Letenky do Bahrajnu sú dostupné z mnohých medzinárodných miest. Väčšina letov do Bahrajnu pristáva na medzinárodnom letisku v hlavnom meste Manáme, ktoré sa nachádza zhruba 30-minútovú jazdu autom od Awali Golf Club. Letenky sa väčšinou dajú zohnať za veľmi dobré ceny a nízke sezóny sú výnimočne lacné.

Awali Golf Club je jednou z najstarších golfových ihrísk v Bahrajne. Prvýkrát bol otvorený v roku 1935 a odvtedy sa stal tým správnym miestom pre golfistov z celého sveta. Toto ihrisko má 18 jamiek, ktoré sa vynikajúco hodia pre hráčov každého levelu. Pri návšteve klubu si okrem iného môžete užiť aj fantastický výhľad na hory a údolia.

Awali Golf Club ponúka mnohé pohodlné zariadenia pre svojich návštevníkov. Okrem golfového ihriska má klub aj iné zariadenia pre športové aktivity, ako napríklad tenisové kurty, squashové kurty a fitnescentrum. Okrem toho má aj prvotriedne reštaurácie a bary, v ktorých si môžete vychutnať množstvo chutných jedál a nápojov, ktoré sú charakteristické pre miestnu kuchyňu.

Pri hľadaní leteniek do Bahrajnu si treba byť vedomý toho, že krajina má subtropické klima, ktoré je v niektorých mesiacoch roka veľmi horúce a vlhké. Najlepšie obdobie na návštevu klubu a Bahrajnu je od októbra do apríla, keď je teplota mierna a vlhkost vzduchu je nízka. To však neznamená, že by ste nemohli navštíviť Awali Golf Club aj v iné obdobia, treba však byť opatrný a postarať sa o primerané oblečenie a hydratáciu.

Výlet do Bahrajnu a návšteva Awali Golf Clubu je pre milovníkov golfu a športových aktivít vynikajúcou príležitosťou. Letenky sú dostupné z mnohých destinácií a ceny sú často veľmi prijateľné. Ak sa rozhodnete pre túto destináciu, určite nebudete ľutovať!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Awali Golf Club


Nie som schopný poskytnúť konkrétne otázky a odpovede pre Awali Golf Club v Bahrajne, pretože ako strojový model Pocitové chatovanie nemá prístup k aktuálnym informáciám alebo osobám, ktoré by mohli predstavovať Awali Golf Club. Odporúčam vám navštíviť oficiálnu webovú stránku kluba alebo ich kontaktovať priamo, aby ste sa dozvedeli viac o nich, dostali aktualizované otázky a odpovede a získali potrebné informácie.


Počasie Bahrajn Awali Golf Club


Bahrajn je krajina nachádzajúca sa v Perzskom zálive, známa svojou slnečnou a tropickou klímou. Je to miesto obľúbené pre turistov a milovníkov golfového športu. Jedným z najpopulárnejších golfových klubov v Bahrajne je Awali Golf Club.

Awali Golf Club sa nachádza v blízkosti mesta Awali, v centre Bahrajnu. Je to exkluzívny klub, ktorý ponúka svojim členom a hostiam prvotriedne zariadenia a golfové ihrisko. Klub sa pyšní svojou kvalitou a jedným z najkrajších golfových ihrísk v krajine.

Jedným z najúžasnejších aspektov Awali Golf Clubu je jeho poloha. Nachádza sa v oáze zelene a nachádza sa uprostred púšte. Pretože Bahrajn je známy svojím horúcim a suchým podnebím, Awali Golf Club je miestom, kde sa môžete uniknúť od tepelných vln a vychutnať si niekoľko hodín golfového zážitku.

Počasie v Bahrajne je väčšinou veľmi teplé a suché. Letá sú horúce, s teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 45 stupňov Celzia. Awali Golf Club je vybavený modernými zariadeniami, ako sú klimatizované klubovne a reštaurácie, ktoré poskytujú ochladzujúce útočisko pred horúcim slnkom.

Zima v Bahrajne je príjemne teplá, s pravidelnou priemernou teplotou okolo 20 stupňov Celzia. Toto je obdobie, kedy je golfový klub plný hráčov a golfových turnajov. Awali Golf Club ponúka svojim členom a hostiam rôzne golfové balíčky a ponuky, ktoré zahŕňajú možnosť zahrať si na profesionálnom ihrisku a využívať tréningové zariadenia.

Awali Golf Club má aj profesionálnych golfových trénerov, ktorí pomáhajú hráčom zlepšiť svoje zručnosti a techniky. Ich tréningový program je prispôsobený jednotlivcom, takže bez ohľadu na váš vek alebo úroveň skúseností si môžete vychutnať a zdokonaliť svoju hru.

Okrem toho, že poskytuje vynikajúce golfové zážitky, Awali Golf Club má aj množstvo ďalších zariadení, ako napríklad tenisové kurty, bazény a wellness centrum. Pre tých, ktorí majú radi prírodu, je tu tiež možnosť prechádzok po okolitých zeleňou a vychutnávania si pokojnej atmosféry Bahrajnu.

V záverečnom verdikte je Awali Golf Club ideálnym miestom pre golfistov a milovníkov golfového športu, ktorí hľadajú vynikajúce zážitky a relaxáciu v nádhernej tropickej klíme Bahrajnu. Vstúpte do klubu a zažite najlepší golfový zážitok svojho života!


Ubytovanie Bahrajn Awali Golf Club


Awali Golf Club je golfový rezort a hotel v Kráľovstve Bahrajn. Nachádza sa v meste Awali, ktoré sa nachádza na západnom pobreží tohto ostrovného štátu. Svojím nádherným dizajnom, kvalitnými zariadeniami a bohatými možnosťami zábavy toto ubytovanie zaručuje nezabudnuteľný golfový zážitok.

Ubytovanie v Awali Golf Club ponúka rôzne druhy izieb a apartmánov, aby vyhovovalo potrebám rôznych typov hostí. Môžete si vybrať zo štandardných izieb, deluxe izieb a apartmánov. Všetky izby sú elegantne zariadené s modernými vybavením a sú vkusne zdobené. Poskytujú hostiteľskú atmosféru a výhľady na golfový ihrisko alebo krásne okolité scenérie.

Pre golfových nadšencov je Awali Golf Club nebezpečne pokušením. Sú tu k dispozícii dva 18-jamkové golfové ihriská, ktoré boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov a sú vhodné pre hráčov všetkých úrovní. Bude to skutočné dobrodružstvo chrliace adrenalín pre tých, ktorí majú radi tento fascinujúci šport. Profesionálni tréneri sú k dispozícii pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti alebo sa učiť základy golfu.

Okrem toho, že golf je hlavným ťahákom tohto klubu, ponúka aj ďalšie vynikajúce možnosti pre zábavu a relaxáciu hostí. K dispozícii je bazén, kde si môžete osviežiť telo po aktívnom dni na ihrisku. Počas teplých mesiacov môžete relaxovať na lehátkach pri bazéne, opaľovať sa a piť osviežujúce koktaily.

Ak si hostitelia prajú oddýchnuť si, môžu si zarezervovať termín v kvalitnom wellness centre, kde majú k dispozícii širokú škálu masáží a procedúr, ktoré pomôžu uvoľniť stres a napätie.

Rozmanitosť a kvalita stravovania je tiež jedným z hlavných atraktívnych čŕt Awali Golf Club. Reštaurácie a bary ponúkajú širokú škálu medzinárodných jedál a nápojov. Môžete si vychutnať skvelé raňajky, obedy a večere s výhľadom na golfové ihrisko alebo bazén. Ponúka sa aj rozmanité menu s kvalitnými surovinami a lahodnými chuťami.

Okrem ubytovania a možností zábavy je Awali Golf Club aj skvelým miestom pre organizovanie podujatí a konferencií. Sú tu moderné konferenčné priestory s vysokou technológiou, kde môžete usporiadať rôzne podujatia a stretnutia.

Awali Golf Club v Bahrajne ponúka hostiteľskú atmosféru, bohaté možnosti zábavy a golfové ihriská najvyššej kvality. Je ideálnym miestom pre golfových nadšencov, rodiny a tých, ktorí hľadajú relaxáciu a komfort. Ak hľadáte luxusné ubytovanie v spojení s golfovým dobrodružstvom, práve tu nájdete dokonalé miesto na dovolenku.


Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky