Hľadáte najlacnejší letecký lístok?

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je jednou z najobľúbenejších destinácií pre dovolenkových nadšencov, ktorí túžia po slnku, plážach a nádherných prírodných scenériách. A jedným z najkrajších miest na túto krajinu je nepochybne Playa Grande, domov Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course je nezabudnuteľné miesto pre každého, kto má rád golf. Nachádza sa na severovýchode Dominikánskej republiky, v obci Río San Juan. Táto golfová ihriska boli navrhnuté renomovaným architektom Robertom Trentom Jonesom. Je považovaný za jednu z jeho najkrajších práci a domáci pre niektoré z najlepších výhľadov na more, aké kedy uvidíte.

Playa Grande Golf Course sa nachádza na útese o výške 90 metrov nad morom, ktorý poskytuje panoramatický výhľad na Atlantický oceán. Má 10 jamiek, ktoré sú umiestnené v tesnej blízkosti útesu, čím poskytujú golfistom úžasné výhľady po celú dobu ich hry. Toto golfové ihrisko je známe predovšetkým svojimi nádhernými scenériami a úchvatným dizajnom, ktoré vytvárajú jedinečnú a neopakovateľnú golfovú skúsenosť.

Playa Grande Golf Course bolo vyhlásené za jedno z najlepších golfových ihrísk na svete a je dlhoročným favoritom medzi profesionálnymi i hobby golfermi. Je to však viac než len golf. Toto miesto je skutočným rajom pre prírodných, kultúrnych a zábavných nadšencov.

Playa Grande je známa svojimi nádhernými a nekonečnými plážami, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia a ponúkajú úžasný priestor na relaxáciu a opaľovanie. Tí aktívnejší môžu vyskúšať rôzne vodné športy, ako je šnorchlovanie, potápanie alebo windsurfing. V okolí sa nachádzajú aj niektoré z najkrajších prírodných scenérií Dominikánskej republiky, ako sú národné parky a lagúny.

Pre tých, ktorí chcú skúsiť niečo iné, Dominikánska republika ponúka bohatú kultúru, históriu a tradície. Môžete navštíviť miestne obce a dedinky, kde sa nachádzajú tradičné obchody, miestne reštaurácie a historické pamiatky. Určite by ste nemali premeškať príležitosť ochutnať dominikánsku kuchyňu, ktorá je preslávená svojimi exotickými prísadami a chutnými pokrmami.

Playa Grande Golf Course je skutočným prírodným zázrakom a kombináciou nádherného golfových ihrísk a úchvatných prírodných scenérií. Toto miesto poskytuje jedinečnú skúsenosť nielen pre golfistov, ale pre každého, kto hľadá dovolenku plnú relaxácie, adrenalinu a zábavy.

Takže, ak plánujete dovolenku v Dominikánskej republike, nezabudnite navštíviť Playa Grande Golf Course. Budete mať možnosť zažiť nádhernú kombináciu golfu, prírody a relaxácie, ktorú nezabudnete.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Rio San Juan, na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako dlho trvá hra na ihrisku?
Doba hry na Playa Grande Golf Course je zvyčajne približne 4 až 5 hodín.

3. Mám si rezervovať tee time vopred?
Áno, je odporúčané si rezervovať tee time vopred, najmä počas vyššej sezóny, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

4. Aká je cena za hru na ihrisku?
Cena za hru na Playa Grande Golf Course sa líši v závislosti od sezóny a času v dňoch. Bližšie informácie o aktuálnych cenách nájdete na oficiálnej webovej stránke ihriska.

5. Je to verejný golfový klub alebo sú tam obmedzenia pre verejnosť?
Playa Grande Golf Course je otvorený pre verejnosť, ale nie je to verejný golfový klub. Niektoré časti ihriska sú pri výhradne pre členov a hotelových hostí.

6. Aký je dress code na Playa Grande Golf Course?
Dress code na ihrisku vyžaduje nosiť golfové oblečenie, ktoré je vhodné a účelné pre hru. Nie sú povolené šortky, rifle alebo plavky.

7. Je tam možnosť prenájmu golfových vozíkov?
Áno, Playa Grande Golf Course ponúka prenájom golfových vozíkov pre hráčov, ktorí si nechcú nosiť svoje vlastné.

8. Je tam na ihrisku reštaurácia alebo bar?
Áno, nachádza sa tam reštaurácia a bar, kde si hráči môžu oddýchnuť a počas hry osviežiť.

9. Môžem si priniesť vlastnú golfovú výstroj?
Áno, hráči majú možnosť si priniesť svoju vlastnú golfovú výstroj, alebo si ju zapožičať alebo zakúpiť na mieste.

10. Ako ďaleko je Playa Grande Golf Course od Dominikánskeho letiska?
Playa Grande Golf Course je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom od najbližšieho medzinárodného letiska v Puerte Plata.


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course – Raj pre golfových nadšencov v Dominikánskej republike

Ak ste golfista hľadajúci nové exotické miesto na zahratia si pár kolies, Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike je miestom, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť. Tento úchvatný golfový rezort sa nachádza na severnom pobreží krajiny a ponúka jedinečné zážitky a scenériu, ktoré si budete pamätať na celý život.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Karibiku a vyniká najmä svojou nádhernou polohou a špičkovým dizajnom. Iba pár krokov od pobrežia Atlantického oceánu a obklopený bujnou tropickou vegetáciou páli z jeho zelených greénov až po modré nebo. Toto jedinečné spojenie prírody a golfovej hry vytvára nezabudnuteľnú kulisu pre každého návštevníka.

Golfový trate Playa Grande Golf Course navrhol svetoznámy golfový architekt Robert Trent Jones, Sr., ktorý je známy svojim umením integrovať ihriska do prírodného prostredia. Nachádza sa tu celkovo 18 jamok, ktoré sú dizajnované tak, aby poskytovali výzvy pre hráčov všetkých úrovní. Hrať na tomto ihrisku môže byť skutočným testom golfovej zručnosti, pretože ponúka rôzne ťažkosti a strategické miesta, ktoré hráč musí premyslieť a zvládnuť. Navyše, vďaka svojej polohy a vetru z oceánu hráči majú často pocit, že hrajú na viacerých rôznych ihriskách, keďže poveternostné podmienky môžu ovplyvniť ich hru.

Okrem samotného ihriska je Playa Grande Golf Course vybavený aj reštauráciou, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si vynikajúce jedlá a nápoje po náročnom dni na ihrisku. Ponúka aj luxusný golf klub s modernými zariadeniami, obchodom s golfovým vybavením a lekciami s profesionálnymi trénermi pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v tejto športovej disciplíne.

Playa Grande Golf Course je však viac ako len golfový rezort. Je situovaný v blízkosti rezortu Amanera, ktorý ponúka luxusné ubytovanie, pláže s bielym pieskom a dokonalú relaxáciu. Okolitá príroda je úchvatná a domovom mnohých endemických druhov vtákov a rastlín. Pre tých, ktorí majú záujem o dobrodružstvo, môžu sa vydať na výlety do nedotknutej džungle, objavovať skryté vodopády alebo si vychutnávať pobrežné aktivity, ako je potápanie alebo surfovanie.

Kombinácia špičkového golfovania, luxusného ubytovania a ohromujúcej prírody robí z Playa Grande Golf Course ideálne miesto pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú zažiť niečo špeciálne. Akákoľvek golfová dovolenka v Dominikánskej republike by mala obsahovať návštevu tohto výnimočného miesta, ktoré ponúka jedinečný mix adrenalínu, kultúry a relaxácie. Takže, pripravte si h


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course: Váš dokonalý prázdnikový cieľ v Dominikánskej republike

Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami, exotickou prírodou a gurmánskou kuchyňou. Ak ste milovníkom golfového športu, rádi by ste spoznali túto karibskú krajinu a zároveň vychutnali hru na nádhernom golfovom ihrisku, Playa Grande Golf Course je ideálnou voľbou pre vás.

Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Río San Juan na severnej časti Dominikánskej republiky. Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené svetoznámym architektom Robertom Trentom Jonesom. Jones je považovaný za jedného z najlepších golfových dizajnérov na svete a jeho diela si získali rešpekt a obdiv medzi golfistami na celom svete.

Toto 18-jamkové ihrisko sa rozkladá na rozlohe vyše 4 800 metrov a ponúka jedinečný zážitok pri hraní golfa. Počas hry môžete obdivovať nádherné panoramatické výhľady na Karibské more, tisíce palmových stromov a úchvatné pláže.

Playa Grande Golf Course je známe svojou technickou náročnosťou a jedinečnými prírodnými prekážkami. Pri hre musíte čeliť korálovým útesom, úzkym fairwayom a náročným bunkrom. Preto je táto trasa tým správnym miestom pre pokročilých hráčov, ktorí hľadajú výzvu a zábavu.

Jednou z najznámejších častí Playa Grande Golf Course je jej 10. jamka, ktorú architekt nazval "The Devil's Elbow" (Lakťový oblúk diabla). Táto jamka je vytvorená medzi dvoma útesmi a vyzýva hráčov, aby presne zamierili a vyhnuli sa vodnej prekážke. Je to naozaj adrenalínový zážitok, o ktorý sa podelíte s priateľmi a rodinou.

Okrem samotného hrania golfa si môžete vychutnať aj širokú škálu doplnkových služieb a aktivít v Playa Grande Golf Course. Areál ponúka luksusné klubové vybavenie, kvalitné reštaurácie, wellness centrum a obchody. Môžete sa osviežiť v bazéne, relaxovať na pláži alebo si objednať lahodný koktail v bare. Pre tých, ktorí nie sú golfoví nadšenci, je k dispozícii miestna ponuka vodných športov, výlety do okolitých prírodných rezervácií a možnosť obdivovať bohatú faunu a flóru.

Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku v dominikánskej republike a zároveň si zahrať golf, Playa Grande Golf Course je ideálnou voľbou pre vás. Toto jedinečné ihrisko ponúka nezabudnuteľný zážitok pri hre súčasne s úžasnou krajinou a komfortnými zariadeniami. Nech už ste golfista s dlhoročnými skúsenosťami alebo nováčik, Playa Grande Golf Course vás očarí svojou krásou a výzvou.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, bohatou kultúrou a teplým tropickým podnebím. Výnimočnou črtou tohto exotického miesta je aj jeho golfové ihrisko, Playa Grande Golf Course, ktoré ponúka nezabudnuteľné zážitky pre golfistov a zároveň im umožňuje pripútať sa k prírodným krásam tohto rajského ostrova.

Playa Grande Golf Course leží na severnom pobreží Dominikánskej republiky, priamo na brehu Karibského mora. Toto ihrisko je reprezentatívnym príkladom toho, ako gombíny golfový dizajn môže zapadnúť do nádhernej prírody. Bolo navrhnuté svetoznámym golfistickým architektom Robertom Trentom Jonesom Sr., ktorý je známy svojím talentom pre vytváranie golfových ihrísk, ktoré spájajú náročnosť s estetickým vzhľadom.

Jednou z výnimočných vlastností Playa Grande Golf Course je jeho umiestnenie. Nadmorská výška, na ktorej sa táto golfová trasa nachádza, umožňuje hráčom užívať si nádherný výhľad na okolité okolité scenérie. S výhľadom na modrú hladinu Karibského mora a s panoramatickým výhľadom na rozmanité pláže a pobrežné oblasti, je skutočne ťažké nemať inšpiratívny úder.

Playa Grande Golf Course je tiež považované za jedno z najťažších ihrísk v Dominikánskej republike. S jeho dlhými fairwaymi, širokými horizontálnymi bandami a náročnými bunkrami sa tu hráči musia spoľahnúť na svoje schopnosti a strategické rozhodnutia. Nepredvídateľné vonkajšie vplyvy, ako napríklad silný vietor, tiež pridávajú výzvu a napätie počas hry.

Keďže Dominikánska republika sa nachádza v tropickom pásme, počasie tu pravidelne dosahuje vysoké teploty. Toto podnebie vytvára ideálne podmienky pre golfistov, ktorí sa chcú zahrať počas celého roku. Cestovatelia by si však mali byť vedomí, že v období júl a august je možné očakávať väčšie množstvo zrážok v porovnaní s inými mesiacmi.

Ak si plánujete zahrať na Playa Grande Golf Course, nezabudnite na vhodné oblečenie a ochranu pred slnkom. Dodržiavanie pravidiel golfových ihrísk je tu povinné, vrátane riadenia skupín hráčov a správneho využívania zdrojov vody na ihrisku.

Playa Grande Golf Course je skutočne zaujímavou destináciou pre golfistov, ktorí si chcú užiť hru na jednom z najlepších ihrísk v Karibiku. Jeho kombinácia panoramatického výhľadu a náročnosti trate poskytuje jedinečný zážitok, ktorý si golfisti budú pamätať na celý život. Nech už ste profesionálny golfista alebo len začínajúci hráč, Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike je určite miesto, kde si môžete užiť golf a zároveň sa obklopovať nádhernou prírodou.


Najlepšie ceny leteniek do celého sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Preskúmať letenky